Види матеріалів для шумоізоляції квартири
Кожен прагне зробити своє житло якомога комфортнішим та безпечнішим. І якщо для безпеки варіантів не так багато - надійні двері та вікна та якісні матеріали, то в поняття "комфортабельність" кожен вкладає своє розуміння. Але загальна риса присутня, це ефективна ізоляція квартири від стороннього шуму, огородження навколишнього простору від звуків зсередини будинку. Для цього потрібна звукоізоляція стін, стелі та підлоги; матеріали для неї можна купити у нашому інтернет-магазині.
Звукоізоляція стін буває повна та часткова :
-
при повній ізоляції обробляються всі стіни, стеля та підлога, а також будь-які ніші та шви - словом, все, що може проводити звук назовні;
-
часткова передбачає ізоляцію лише певних частин квартири, в основному, тих, де розташовується звуковідтворююча апаратура та спальні місця.
Для придушення шуму, що проникає крізь стіни, особливо в панельному будинку або на дачі, потрібно монтувати каркасні або безкаркасні системи звукоізоляції. Для самостійної роботи з монтування, особливо якщо у вас не так багато досвіду в галузі будівництва або ремонту, краще вибирати варіанти простіше – в даному випадку бюджетні системи без каркаса. При їх складання складно помилитися, і часу ви витратите менше, навіть з огляду на відсутність досвіду.
Як правильно вибрати звукоізоляцію для стін
Для того, щоб правильно вибрати шумоізоляцію для підлоги та стін, потрібно визначитися з типом матеріалу за цільовим призначенням.
Для стін спальні або іншої кімнати, яка потребує обмеження зовнішнього шуму, використовуються ізолон, спінений поліпропілен, пінополіуретан та інші матеріали на основі полімерів. Він володіють високими шумоізоляційними та термозахисними властивостями, з ними житло стане тихіше та тепліше.
Для підлоги під ламінат матеріали укладаються за двома принципами - "плаваюча стяжка" і "плаваюча підлога". У першому випадку звукоізоляція кладеться на основу підлоги під стяжку. У другому - кладеться вже на стяжку, а зверху монтується ламінат. Кожен варіант має свої плюси та мінуси. Використовуються самі матеріали, що й у ізоляції стін; плюс у тому, що вони мають амортизуючими властивостями - підлога стане тихішою, теплішою і м'якшою.
Для ізоляції стелі від шуму застосовують навісну стелю. Це найефективніший вид обезшумки верхньої частини квартири. У новобудовах зазвичай застосовують шумоізоляцію стелі та підлоги "з коробки".
Асортимент шумоізоляції для квартири в інтернет-магазині OSPORT
Якщо ви робите ремонт квартири, будинку або дачі, і вам потрібна знешумка - ви звернулися за адресою. У нашому інтернет-магазині ви можете купити шумоізоляцію квартири за найкращими цінами - всі потрібні матеріали, інструменти та супутні товари. Наші консультанти підкажуть, як вибрати товар, як замовити його оптом та в роздріб, а також як оформити оперативну доставку до будь-якого міста України.