Дитячі веломобілі – як вибрати
Веломобіль чи велокар – це унікальний транспорт. Від велосипеда він взяв простоту використання та екологічність, а від авто – стійкість та комфорт. Веломобіль винайшли на початку 20-го століття, а зараз він став чудовою іграшкою для дітей, що допомагає розвиватися фізично, покращує велику моторику та координацію рухів. Не дивно, що ваша дитина просить купити дитячий веломобіль, адже йому так хочеться відчути себе справжнім водієм! Активні ігри на вулиці відмінно розвивають та розважають дитину. Але щоб веселощі не перетворилися на стомлююче навантаження та кошмар незручності, автомобіль-іграшку потрібно вибирати правильно – виходячи з параметрів дитини та її потреб.
Які бувають веломобілі
< Веломашини бувають трьох- або чотириколісними, відкритими або з критою кабіною, з електроприводом і без. Додатково велокар для дітей можна обладнати багажником для іграшок, ременями безпеки, всілякими мигалками та клаксонами, щоб гра малюка стала ще реалістичнішою. Більшість моделей розраховані на їзду рівними дорогами, але також існують моделі-всюдиходи – їх колеса не застрянуть у траві або грунті.Переваги велокара з педальним механізмом:
-
простота експлуатації;
-
низька ціна;
-
легкість ремонту.
Але щоб крутити педалі, малюкові доведеться докласти фізичних зусиль і він швидко втомиться.
Електричні веломобілі оснащені мотором, дозволяють розслабитися під час руху та розвинути високу для такого невеликого транспорту швидкість. Але також є ряд недоліків у порівнянні зі звичайним велокаром:
-
ціна вище;
-
експлуатація складніша;
-
ламається частіше.
Всі дитячі машини сконструйовані на міцній і жорсткій рамі, деякі мають додатковий каркас безпеки на випадок, якщо водій раптом перевернеться. Сидіння з бортиками не дадуть малюкові зісковзувати убік. Веломобіль для дітей безпечний та оптимально поєднує в собі риси іграшки та транспорту. Він оснащений передньою та задньою передачами та ручним гальмом. Хлопчики та дівчатка швидко навчаться керувати педальним приводом, що в майбутньому допоможе навчитися їзді двоколісним велосипедом.
Правила вибору дитячого веломобіля
Щоб вибрати хороший веломобіль для дітей, потрібно обов'язково враховувати:
-
вік дитини;
-
вага та зростання;
-
розміри місця зберігання іграшки;
-
ширину дверей, воріт, ліфта вашого будинку;
-
переваги малюка.
Для дітей 1-3 років підійдуть невеликі машини-каталки з акумулятором. Батько може керувати ними через пульт, допомагаючи дитині. Вони мало важать та повільно їздять.
Дітям до 7 років можна купувати важчі велокари, наприклад модель МВМ Childhood. Він витримує дитину вагою до 45 кілограмів.
Для старших дітей створені велоавтомобілі, які нічим, крім розмірів, не відрізняються від моделей для дорослих. Щоб дитина не постраждала під час водіння, не перевищуйте максимальну допустиму вагу. Ніколи не садіть двох дітей в одномісну машину, навіть якщо їхня сумарна вага не перевищує допустиму.
Зверніть увагу на матеріал коліс:
-
пластик - мало важить, коштує дешево, але створює шум недовговічний;
-
гума плюс пластик – гарна амортизація, менш галасливі;
-
Гума – м'яка їзда, гарне зчеплення з поверхнею.
Визначтеся з місцем, де ви зберігатимете веломашину. Більшість моделей не розуміються, тому організувати “гараж” для дитячого транспорту краще заздалегідь. Не забудьте виміряти ширину дверей у квартирі або будинку, ліфта. Подумайте, чи зручно нести іграшку сходами на ваш поверх, якщо ліфт не працює. Подбайте про безпеку малюка – купіть наколінники та налокітники, шолом, підберіть зручний одяг, який не заважатиме йому під час руху.
Перший особистий транспорт – покупка відповідальна, тому майбутньому водію теж варто взяти участь у виборі.
Асортимент веломобілів для дітей в інтернет-магазині OSPORT
Наш інтернет-магазин продає товари оптом та в роздріб. У нас легко вибрати відповідну веломашину серед якісних дитячих моделей. Онлайн-консультант відповість на всі ваші запитання та допоможе вибрати перший транспорт вашого малюка. Іграшка порадує дитину, а доступні ціни та швидка доставка по Києву та всій Україні – його батьків.