Види настінних турників
< З усіх тренажерів, доступних для домашнього використання, найбільш затребуваним залишається настінний турнік - нескладний пристрій, який можна прикріпити майже в будь-якій квартирі чи будинку. Він дозволяє виконувати підтягування – одну з базових вправ для зміцнення м'язів – у будь-який зручний час.
Настінний турнік – найбезпечніший вид цього тренажера. У продажу можна знайти такі різновиди виробу:
-
Простий турнік, що є перекладиною, привареною до кронштейнів, що кріпляться до стіни. Це один із найдешевших видів, який дозволяє виконувати обмежене коло вправ.
-
Турник з брусами - "наворочена" версія, оснащена брусами, які допоможуть розширити діапазон вправ, що виконуються спортсменом. Бруси можуть бути як вбудованими, так і знімними.
-
Кутові моделі, які встановлюються, як випливає з назви, в кут. Такий метод установки дозволяє заощаджувати місце у невеликому приміщенні. Незважаючи на обмеженість простору поблизу снаряда, тренування в кутку не відрізняються від вправ на звичайному настінному виробі.
-
Окремий випадок снаряда для стіни - стельовий варіант. Підійде для встановлення в будинку зі стінами із матеріалів, які можуть не витримати навантаження – із саману або покритим гіпсокартоном. Встановлюється на стелю за допомогою кронштейнів.
Будь-який з представлених девайсів можна знайти в каталозі інтернет-магазину Osport. Тут ви ознайомитеся з характеристиками та зможете придбати турнік на стіну для свого будинку.
Плюси і мінуси настінних турників
Як і інші різновиди, снаряди для стіни мають як переваги, так і недоліки. З переваг можна виділити такі:
-
Можливість тренуватися, не виходячи з квартири. Часто недостатньо мотивованих людей зупиняє необхідність заради тренувань залишати будинок та йти до зали або на спортмайданчик. Якщо в квартирі є представлений спортивний снаряд, виправдання для неробства буде менше.
-
Настінні варіанти часто мають ергономічні ручки з нахилом в 5-7 градусів. Це дозволяє зробити хват зручніше і отримати з тренувань більше користі.
-
Модель для встановлення на стіну не заважає, як, наприклад, турнік для дверного отвору. При необхідності снаряд знімається із кріплень ставиться у зручне місце.
-
Турник для стіни - один із найбезпечніших. Снаряд надійно кріпиться на стіну за допомогою болтів. Слідкуйте, щоб турнік був виготовлений з товстостінного металу, щоб унеможливити обрив виробу. Визначити це можна за вагою пристрою: якщо він важить два-три кілограми, купувати його не варто. Якісний виріб важить удвічі, а то й утричі більше, до 6-7 кілограмів.
З недоліків можна виділити громіздкість пристрою: якщо ви не використовуєте турнік і вам потрібно зняти його зі стіни, поставити його можна хіба що на балкон, або віднести в гараж. Також модель для стіни вимагає міцного місця для кріплення, хоча інакше, як уже згадувалося, можна придбати стельовий варіант. І наявність тренажера в будинку позбавляє власника одного з приводів ще раз вийти на вулицю, а без свіжого повітря користь від занять стає сумнівною.
Покупка домашніх настінних турників у Osport
Горите бажанням облаштувати вдома спортивний куточок? Купуйте у нашому інтернет-магазині турніки на стіну та інші спорттовари за низькою ціною! Звертаючись за допомогою до наших консультантів, ви з легкістю отримаєте докладну інформацію про комплектацію та характеристики товару, але й обговоріть доставку по Україні, причому не тільки до Києва, а й до будь-якого іншого міста.