Відмінності стрейч плівок
Сьогодні для упаковки товарів застосовується безліч матеріалів. Одним із універсальних способів є стрейч-плівка - прозора стрічка з еластичного полімеру, яка дозволяє надійно упакувати вантаж у блоки.
Вперше вона була застосована близько півстоліття тому в США. У той час вантажі пересилалися без будь-якого захисту, і нерідко було злодійство серед працівників поштових компаній. Тому було розроблено обгорткова плівка, а вантажі стали перевозити на палетах блоками, обгорнутими нею. Це дозволило скоротити зникнення майже до нуля.
Існує кілька варіантів стрейч стрічки:
-
Фасувальна плівка з ПВХ – головна перевага у стійкості до хімічно агресивних середовищ. ЇЇ не можна розчинити олією, лугами, кислотами та різноманітними розчинниками. Вона також стійка до горіння, але мінус її в невисокій опірності низьким температурам - приблизно до -15 градусів за Цельсієм.
-
Харчова стрічка з литого поліетилену високого тиску має високий показник температури плавлення, завдяки чому його можна застосовувати для пакування гарячих продуктів харчування. До того ж він дуже еластичний і міцний до розриву при розтягуванні.
-
Підвид попереднього типу поліетилену - плівковий LLDPE, особливості складу якого дозволяють скоротити товщину плівку майже наполовину при збереженні міцності.
Правила вибору пакувального стрейчу
Вибираючи плівку стрейч, враховуйте, що вона продається або на вагу та вимірюється у кілограмах, або у метрах.
Перейдемо до ширини. Найбільш поширені розміри 100, 250 та 500 мм. Найчастіше використовується стрічка шириною 500 мм, оскільки інші розміри застосовують для специфічних цілей. Особливо це актуально для домашнього використання, тому що півметровий рулон зручно лежить у руці, і ширини стрічки вистачає для обертання більшості предметів домашнього начиння.
Існують промислові варіанти упаковки в 1000 мм і більше, проте їх використовують лише на виробництві через великі габарити та вагу рулонів.
Також важливо знати, скільки точно намотано плівки у рулоні. Для цього існують спеціальні формули:
-
Для визначення ваги плівки: перемножуємо довжину, ширину та товщину плівки, потім результат множимо на 0,92 (умовна щільність) і ділимо на 1 000 000.
-
Для визначення довжини: вага ділимо на 1 000 000, потім множимо на ширину, товщину та умовну щільність.
Довжина дається в метрах, ширина – у міліметрах, товщина у мкм, вага – у кілограмах.
Враховуйте, що вага втулки, на яку намотується рулон, віднімається від ваги плівки.
Асортимент стрейч плівки в інтернет-магазині OSPORT
У нашому інтернет-магазині представлені не тільки товари та інвентар для спорту, а й широкий асортимент всього необхідного для дому, дачі та городу. Ми самі виробляємо продукцію і є постачальниками товарів відомих виробників. У нас ви можете купити термоусадковий пакувальний стрейч за найнижчими цінами в Україні. Крім того, в каталозі ви знайдете:
-
поліпропіленові мішки для будматеріалів та будівельного сміття;
-
агроволокно;
-
вила;
-
граблі;
-
лопати;
-
садові пилки;
-
секатори;
-
сокири;
-
та багато іншого.
Звертайтеся за допомогою до наших операторів у режимі онлайн та по телефону. Вони не тільки допоможуть вибрати товар, але й підкажуть, як замовити стрейч упаковку оптом та в роздріб. Також менеджери допоможуть замовити оперативну доставку товару в будь-яку область та місто України, від Києва до Одеси та від Харкова до Львова. Ми співпрацюємо з декількома різними поштовими сервісами, тому привеземо замовлення цілим та неушкодженим з дотриманням термінів.