Основні види окулярів для плавання
Для захисту очей від хлору або солей, що містяться у воді, були створені окуляри для плавання, які використовують професіонали і просто любителі водних видів спорту. З їх допомогою можна запобігти попаданню шкідливих речовин на слизову оболонку, але й розглянути, що знаходиться під водою.
Розглянемо види, що випускаються сучасними виробниками. Зараз окуляри для пірнання мають такі варіанти:
-
Тренувальні моделі створені спеціально для басейнів та різноманітних занять у них. Вироби призначаються для тривалого носіння, тому що не пережимають шкіру та не порушують кровообіг. Основний матеріал виготовлення – силікон. Його використовують для фіксуючого ременя та для оправи самих окулярів, завдяки чому створюється герметичність. Для виробництва лінз застосовують високоміцний пластик.
-
Моделі з діоптріями найчастіше випускають з однаковими лінзами; але можна зустріти виріб зі знімними лінзами, що допоможе підібрати потрібні діоптрії індивідуально.
-
Напівмаска не залишає слідів на обличчі, хоча закриває його значну частину. На лінзи наноситься спеціальне покриття, яке не дає окулярам запотівати.
Конструкції перенісся також відрізняються між собою:
-
Регульований варіант допоможе виставити зручну відстань для комфортного носіння аксесуара.
-
Набір перенісся комплектується декількома, частіше п'ятьма, елементами різної довжини.
-
Нерегульована модифікація проводиться у трьох розмірах: Kids (для дітей), Junior (підлітковий варіант) та Signor (для дорослих).
Комплекти та регульовані моделі виготовляють із пластику, тому вони досить крихкі. Самий довговічний і зносостійкий варіант - нерегульовані окуляри для басейну, вибирати які потрібно ретельно, адже змінити розмір не вдасться. Стартові окуляри для плавання - професійний виріб, розроблений для змагань, посадка у цій моделі досить жорстка. Як ущільнювач виступає неопренова прокладка. За рахунок покращеної гідродинаміки спортсмен може швидко пройти дистанцію. Щільне розміщення окулярів на обличчі перешкоджає зміщенню виробу та протіканню води. Фіксаторний ремінь виготовляють подвійним. Якщо стартові моделі виготовляються без гнучкої оправи, їх продають у розібраному стані.
Як вибрати окуляри для плавання і не помилитися
Щоб правильно купити дитячі окуляри для плавання, керуйтеся цими порадами:
-
Виріб не повинен здавлювати голову, легко ламатися та закривати огляд.
-
Для водної секції потрібні моделі з неопреновим ущільнювачем, щоб уникнути зміщення. Хорошим прикладом є виготовлені із полікарбонату окуляри фірми Intex, представлені на сайті.
-
Маска має істотну перевагу — великий огляд та відсутність тиску на очниці. якщо ви хочете щоб окуляри прослужили якнайдовше, купуйте вироби з цільною оправою.
-
Вибирайте вироби відомих вам фірм, з лінзами, що доходять до скроні – це покращить загальний огляд.
-
Оскільки стартові окуляри виробляються без ущільнювача, купуйте їх для дитини не раніше другого року тренувань.
-
Прозоре скло не спотворює картинку.
-
Димчасті гасять відблиски.
-
Блакитні покращують видимість, якщо освітлення надто яскраве.
-
Рожеві використовуються на відкритій місцевості і роблять кольори контрастнішими.
-
Жовті виготовляються для басейнів. Мінімізують холодні кольори.
Крім того, виробляють окуляри із дзеркальними лінзами. Це скоріше елемент дизайну і не несе функціонального навантаження. Також існують поляризаційні лінзи - вони не затемнюють кольори і нейтралізують відблиски. Довгий час не втрачають властивостей, на відміну від дзеркальних. Фотохромні моделі, або "хамелеони", зручні тим, що їх колір змінюється в залежності від освітлення. Якщо колір приглушені, вони стають безбарвними, і якщо яскраві — темніють.
Окуляри для басейну в інтернет-магазині OSPORT
У нашому інтернет-магазині будь-який шанувальник плавання, професіонал та новачок, зможуть підібрати та купити окуляри для пірнання оптом або в роздріб за найнижчими цінами. ціна в Україні. Звертайтесь за допомогою до наших консультантів, і вони допоможуть вам вибрати потрібну модель високої якості, а також допоможуть оформити доставку в Київ та регіони країни.