Які бувають ящики для інструментів
У будь-якій справі важливий порядок. Особливо якщо справа стосується дорогих інструментів. Для того, щоб інвентар зберігався в чистоті, порядку та безпеці, застосовуються ящики для інструментів - пристрої, що мають окремі відсіки для кожного виду інвентарю.
Професійні інструментальні ящики виробляють з :
-
металу;
-
пластик;
-
металопластику;
-
дерева.
Металеві контейнери найкраще зберігають вміст, але для транспортування вручну вони підходять мало через велику вагу. Тому ящики із металу зазвичай стаціонарні.
Пластикові моделі мають невелику вагу, при цьому дозволяють перевозити великий набір інструменту та комплектуючих. Часто такі контейнери мають прозору кришку, що прискорює та спрощує пошук необхідного обладнання. Мінус — відносно тендітні порівняно з металевими.
Металопластикові моделі – поєднання якостей двох попередніх категорій, але мають досить високу ціну.
Дерев'яні варіанти зазвичай випускаються без кришок і мають ручку для перенесення. Підходять для використання як органайзер для невеликого інструменту.
Крім того, ящики поділяються на категорії за формою випуску:
-
Кейс - валіза для інструментів, з вбудованими відсіками для інвентарю, наприклад, болгарки або перфоратора.
-
Контейнер — коробка з кришкою, що відкидається, в якій розміщуються лотки для дрібниці: саморізів, шурупів і гайок, а також тримачі для деталей. Такі моделі зазвичай на колесах через велику місткість.
-
Складні або модульні моделі — професійні вироби, в яких знаходяться бокси з деталями, що висуваються. Розкладаючи його, ви отримуєте кілька полиць один над одним, що полегшує доступ до необхідних матеріалів.
-
Сумки - виконані з тканини, мають відділення для інструментів. Перевага їх полягає у великій місткості та зручності транспортування, а недолік – без серйозного захисту вмісту.
-
Чохли являють собою смугу із міцної тканини або шкіри, з відділеннями для викруток, ключів та ін. Згортається “рулетом”; саме такими чохлами користувалися майстри та сантехніки за старих часів.
Підбирайте скриньку за кількістю інструментів, видом робіт, які ви виконуєте, та умовами, в яких інвентар зберігатиметься та транспортуватиметься.
Правила вибору інструментальних скриньок
Вибирайте інструментальні скриньки із міцних матеріалів. Це виключить втрату та псування інструменту при транспортуванні.
Якщо ви часто перевозите інвентар, незайвим буде придбати одразу дві скриньки: стаціонарний для розміщення в автомобілі, і кейс для інструменту для використовуваних предметів, щоб не доводилося переносити весь набір інвентаря.
Для зручного перенесення якісні ящики обладнуються ручками. Оглядайте місця кріплення рукояток - вони не повинні бути розтрісканими або іржавими; бажано наявність ергономічних накладок.
Пам'ятайте, що чим більше внутрішніх відділень на ящику, тим краще ви зможете організувати зберігання інструменту. Однак кожен відсік займає певне місце, тому безліч секцій скорочує корисний простір виробу.
Асортимент ящиків для інструментів інтернет- магазині OSPORT
Будь-який поважаючий себе майстер зберігає весь інструмент у порядку та готовий до використання. Для того, щоб інвентар був захищений від будь-якого зовнішнього впливу, потрібно купити ящик для інструментів у нашому інтернет-магазині. У нашому каталозі ви знайдете не тільки інструментальні ящики, а й зможете підібрати: садовий інвентар;
лопати;
садові пилки;
секатори;
сокири;
та багато іншого для дому, дачі та саду.
Наші професійні консультанти допоможуть вибрати відповідне обладнання, розкажуть, для яких цілей застосовується той чи інший інвентар, а також допоможуть оформити оптову або роздрібну доставку в будь-яке місто України від Львова до Харкова. та від Києва до Одеси до будь-якого відділення пошти.