Особливості покриття для гідроізоляції підлоги
Ізоляція підлоги від ґрунтових вод та опадів - важлива частина будівництва будівлі. Щоб вода не проникала в житло, застосовується гідроізоляція підлоги; на сьогоднішній день винайдено безліч способів її реалізації.
Існує кілька типів матеріалів, які застосовуються для ізоляції підлоги:
-
бітумні;
-
полімерні;
-
бітумно-полімерні;
-
мінеральні.
Крім того, вони поділяються на вигляд матеріалу на:
-
плівкові - плівка з ПЕ, поліпропілену або ПВХ, яка укладається під стяжку;
-
рулонні — звичний руберойд та матеріали на його основі;
-
порошковий - складається з цементу та адгезуючої речовини; найпростіші у використанні;
-
багатокомпонентну мастику - пластичний матеріал з бітуму, полімерів та інших речовин; має широкий діапазон застосування, нетоксичний;
-
ізоляцію в рідкій формі - речовини, які заповнюють порожнечі, тріщини та пори в бетоні, після чого утворюють ізолюючу плівку.
Також гідроізоляція проводиться різними способами:
-
Обмазка - матеріал наноситься на підлогу пензлем або валиком у кілька шарів, після чого стики підлоги та стін обклеюються особливою стрічкою; один з найдешевших і найпростіших способів, при цьому відносно недовговічний.
-
Штукатурка - нанесення цементовмісних розчинів на підготовлену поверхню шпателем в кілька шарів. Спосіб простий, дешевий та ефективний, однак має тенденцію до утворення тріщин.
-
Проникаючий спосіб - на підлогу наноситься суміш за допомогою кисті або валика, після чого утворюється захисне покриття, стійке до вологи та зносу. Однак така ізоляція коштує недешево.
-
Лита — найдорожчий різновид, витратний і за часом, і під силу. Однак такий вид гідроізоляції дозволяє на багато років забути про вологу всередині приміщення. Виконується за допомогою заливки ізоляційного матеріалу в опалубку, побудовану по периметру приміщення, у кілька шарів.
Як вибрати потрібний матеріал для гідроізоляції підлоги
При виборі матеріалів для гідроізоляції підлоги уважно вивчіть етикетку, щоб точно знати, як застосовується гідроізоляція. Різні види матеріалів використовуються по-різному і для різних підходять свої способи укладання.
Звертайте увагу на цілісність упаковки. Не соромтеся вимагати у продавця сертифікати якості та відповідності продукції, адже неякісна гідроізоляція не тільки не виконуватиме своїх функцій, але й може виявитися токсичною.
Проконсультуйтеся щодо видів гідроізоляції для підлоги в різних кімнатах. У душовій, туалаті або кухні умови експлуатації не такі як, наприклад, на балконі, в спальні або в гаражі, тому потрібні різні матеріали і способи укладання.
Пам'ятайте, що для гідроізоляції каркасного будинку часто застосовуються недовговічні матеріали, такі, як руберойд, здатні втрачати властивості під впливом погодних умов. Підбирайте більш сучасні матеріали, здатні витримувати непогоду та механічну дію.
Асортимент товарів для гідроізоляції підлоги в інтернет-магазині OSPORT
Якщо ви робите ремонт у квартирі в новобудові, або вирішили зробити прибудову до будинку, вам знадобляться якісні будівельні матеріали. Звертаючись до нашого інтернет-магазину, ви зможете купити гідроізоляцію для підлоги за найкращими в Україні цінами оптом та в роздріб. Менеджери з радістю розкажуть, чим різняться види ізоляції, який матеріал підійде до конкретного приміщення, а також допоможуть організувати оперативну доставку в будь-яке місто країни зручним для вас способом.