Застосування аплікатора
Терапевтичний ефект при використанні аплікатора обумовлений впливом гострих кінців голкових елементів на акупунктурні точки, розташовані по всьому тілу людини. Ця методика застосовується тисячі років у східній медицині; у наших краях вона відома як акупунктура. Винахідник пристрою - І. І. Кузнєцов - сам позбавився хвороби легень, лікувати яку, на думку лікарів того часу, не було сенсу. Упродовж двадцяти років він допомагав тим, хто не бажав звертатися до традиційної медицини. До речі, перший аплікатор був мало схожий на вироби, представлені в нашому інтернет-магазині: він був пінопластовою пластиною, з якої стирчали металеві голки.
Голковий килимок Кузнєцова застосовується на різних частинах тіла, але принцип користування завжди один: він прикладається з натиском до області, яка потребує акупресури. Конструкція сучасного медичного виробу відрізняється від прототипу: це килимок чи валик, до якого прикріплені голчасті елементи із пластмаси у формі гуртків. Найчастіше як основа голкоаплікатора використовується йогамат — гнучка підкладка ідеально виконує цю функцію. Форма виробу залежить від його призначення, але самі робочі елементи або шипи завжди однакові.
При виборі аплікатора уважно вивчіть інструкцію: це дасть вам можливість вибрати тип масажера, здатний принести користь за конкретної хвороби. Ознайомтеся зі списком протипоказань і зіставте користь з потенційною шкодою.
Показання для застосування аплікатора
Іплікатор Кузнєцова допомагає при таких хворобах:
-
Остеохондроз;
-
Бурсит;
-
Ревматизм;
-
Артроз;
-
Артрит;
-
Гіпотонія;
-
Відкладення солей;
-
Знімає м'язовий біль;
-
Заспокоює нервову систему;
-
Усуває больовий синдром при міжреберній невралгії та ін.
Килимок допоможе, якщо у вас стояча робота, ви багато ходите або у вас незручне взуття. Достатньо півгодинної дії на ступні, і ваші ноги перестануть відчувати біль і втому.
Механізм роботи аплікатора простий: при масажі він викликає приплив крові до місця, яке зазнає акупресура. Завдяки цьому відбувається додаткове насичення тканин та органів киснем. Однак, незважаючи на кількість хвороб, при яких допомагає іплікатор, пристрій має і протипоказання, про які ми поговоримо далі.
Протипоказання
Іплікатор Кузнєцова не рекомендується використовувати при:
-
Погана згортання крові та гемофілія;
-
Надмірно чутлива шкіра;
-
Пошкодження шкірного покриву, наприклад, опіки, відкриті рани, садна;
-
Пухлини та передракові стани;
-
Серцево-судинні розлади;
-
Епілепсія;
-
Висока температура;
-
Менструація;
-
Вагітність на будь-яких термінах.
Незважаючи на те, що серйозної шкоди здоров'ю килимок Кузнєцова не принесе, він може погіршити вже наявні неполадки із самопочуттям. Тому якщо у вас є щось з перерахованого вище, не використовуйте іплікатор до того, як здоров'я нормалізується.
Якщо в зоні, яка потребує акупресури, є одиночні родимки або маленькі подряпини, їх можна заклеїти пластиром. Також уникайте тиску шипів аплікатора на лімфовузли.
Користь іплікатора Кузнєцова Як уже згадувалося, голкоаплікатор особливо корисний при міжреберній невралгії. Спосіб застосування масажера: пацієнт лягає на іплікатор спиною або грудною клітиною, стежачи, щоб процедура не приносила хворобливих відчуттів. Перебувати на ньому потрібно протягом 25-30 хвилин. Якщо ж потрібна інтенсивна акупресура, із сильним тиском, час скорочується до однієї хвилини. Проводити процедуру можна частіше 4-5 разів у день.
Неабияку користь килимок принесе спортсменам, особливо тим, хто займається силовими навантаженнями. Іплікатор здатний зняти крепатуру: приплив крові до зони акупресури вимиває молочну кислоту, що накопичилася, через яку болять м'язи після інтенсивного тренування. Якщо необхідно обробити зону, акупресура якої традиційним методом – лежачи – неможлива, можна “примотати” килимок еластичним ременем. Таким чином можна відрегулювати тиск і впливати на стегна, гомілки та передпліччя.
Корисний аплікатор Кузнєцова при захворюваннях попереку та спини. При цьому можна використовувати як виріб у вигляді килимка для спини, так і варіант у формі валика, на якому розташовується поперек.
Підклавши акупунктурний валик під шию, можна зняти біль голови. Принцип дії той самий: найчастіше голова болить через нестачу кисню. Акупресура шийного відділу викликає приплив крові та відновлення живлення мозку.
Стояча робота, кілометри ходьби чи незручне тісне взуття? Масажер впорається з наслідками: увечері вдома поставте ноги на іплікатор. Достатньо 25-30 хвилин дії, щоб відновити кровообіг у втомлених кінцівках.
Види масажерів Кузнєцова
Незважаючи на схожість пристрою, аплікатори поділяються на кілька видів:
-
Килимки - вироби, що складаються з плоскої основи та шипів. Універсальний варіант для спини, грудної клітки та ступнів. Як згадувалося вище, можуть використовуватись і для обробки кінцівок у поєднанні з гнучким поясом.
-
Валики - пружні подушки з пластиковими голками. Таким виробом зручно впливати на шийний відділ, суглоби та поперек. Крім того, обидва типи можна використовувати одночасно.
-
Комбіновані - що складаються з килимка та подушки. Поєднують у собі обидва типи виробу.
-
Магнітні – можуть бути виконані у будь-якому форм-факторі. Основна відмінність - магніти, розташовані в шипах. Вважається, що вони можуть активізувати обмінні процеси на клітинному рівні.
Вивчайте характеристики аплікаторів та відгуки на нашому сайті. У нашому магазині представлені якісні аплікатори виробника OSPORT та інших брендів.
Аплікатори Кузнєцова в інтернет-магазині OSPORT
Тому, хто дбає про своє здоров'я, необхідно купити масажний килимок Кузнєцова за низькими цінами в нашому інтернет-магазині. У каталозі сайту знайдуться види масажерів для будь-якої частини тіла, голчасті та магнітні, валики, килимки та інші види. Звертайтесь за допомогою до наших консультантів по телефону або в режимі онлайн: фахівці підкажуть, як вибрати потрібний виріб, пояснять відмінності між моделями, та допоможуть оформити оптову доставку по Україні в будь-яке місто — від Києва до Одеси та від Львова до Харкова.